Plastik Kart Nedir ?

Plastik kartlar günümüzde güvenlik, düzenlilik gibi bir çok amaçla kullanılan ofis malzemelerindendir. Plastik kart günümüzde başta kredi kartları olmak üzere, müşteri kartı, market kartı, personel kimlik kartı, otel kartları vb. kartlara verilen genel isimdir.

plastik-kart-sistemleri-2.gifplastik-kart-sistemleri-4.jpgplastik-kart-sistemleri-3.pngplastik-kart-sistemleri-1.jpg

En çok kullanılan plastik kart çeşitleri akıllı kart kapsamında personel kartları ve manyetik bantlı kart ve barkodlu kart çeşitleridir.

Manyetik Bantlı Kartlar

Manyetik şeritlerin en iyi bilinenleri otomatik para çekme makinalarında (ATM)ve satış noktası (POS) terminallerinde kullanılan kredi ve bankamatik kartlarıdır.

manyetik-plastik-kartlar-4.gifmanyetik-plastik-kartlar-3.pngmanyetik-plastik-kartlar-1.jpgmanyetik-plastik-kartlar-2.jpg

Personel Kartları

Personel Kimlik Kartları firmanızı ve çalışanlarınızı müşterilerinize tanıtmanın en kolay yoludur. Fotoğraflı veya fotoğrafsız olarak kredi kartı standartlarında üretilir. 

personel-plastik-kartlari-3.jpgpersonel-plastik-kartlari-4.jpgpersonel-plastik-kartlari-2.jpgpersonel-plastik-kartlari-1.png

Barkodlu Kartlar

Bu kartların özelliği kişiselleştirme yapılırken kart üzerine istenilen bölgeye, istenen datanın barkod olarak yazdırılmasıdır. Barkod içerisinde istenen data saklanır.

barkodlu-plastik-kartlar-2.jpgbarkodlu-plastik-kartlar-4.jpgbarkodlu-plastik-kartlar-1.jpgbarkodlu-plastik-kartlar-3.jpg

 

Deniz Card sizler için en iyi tasarımlar ve en kısa sürede çözümler ile ofis bilişim sistemleri alanında hizmet vermektedir.

PLASTİK KART - MANYETİK KART - PERSONEL KARTLARI - BARKODLU KARTLAR - MANYETİK KARTLAR