Termal Plastik Kart Yazıcıları

Plastik kart üzerine renkli baskı yapabilen termal kart yazıcıları dır. Firmamız genellikle zebra marka plastik kart yazıcı satışı yapmaktadır. Bilinen yazıcılardan pek farklı değillerdir, kolayca masaüstü bilgisayarınıza, diz üstü bilgisayarlarınıza kurulumunu yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.Fark şudur kağıt yerine plastik kart kullanır, kart yazıcı ile personel kimlik kartı, öğrenci kimlik kartı, üye dernek kartları, hasta tanıtım kartları, müşteri kartları gibi tüm kart gibi plastik kart çeşitlerini rahatlıkla kişiselleştirip baskı yapabilirsiniz.

termal-plastik-kart-yazicilari.jpgtermal-plastik-kart-yazicilari-1.jpgtermal-plastik-kart-yazicilari-2.jpgtermal-plastik-kart-yazicilari-3.jpg

Gelişmiş modelleri ile hologram ve özel güvenlik kaplamaları da yapmak mümkündür.Kart yazıcılar ribonlar üzerindeki renkleri ısı transferi ile seçilen tasarımı kartın üzerine geçirirler, kart yazıcılar ile gümüş ribbon, gold ribbon, kazımalı şifre ribbonu, renkli yada tekrenk ribonlar ile baskılar yapabilirsiniz.

termal-plastik-kart-yazicisi-1.jpgtermal-plastik-kart-yazicisi-3.jpgtermal-plastik-kart-yazicisi.jpgtermal-plastik-kart-yazicisi-2.jpg

 Hangi kart yazıcıyı tercih etmeliyim ? Hangisi daha hesaplıdır ? Hangisi daha fazla performans sağlar ? Gibi bir çok soru kafanıza takılabilir bu soruların yanıtını almak için bize ulaşınız.

Teknik personelimiz bu konuda en hızlı şekilde size yardımcı olacaktır.